Klasické interiérové barvy

Snad nejznámější je Primalex. Mezi jejich výhody patří – nízké nálkady nenáročné skladování, vysoká vydatnost a u některých (dražších) bělost.


Disperzní interiérové barvy

Disperzní interiérové barvy svými vlastnostmi nahrazují dříve rozšířené klihové (hlinkové) malířské nátěry. Vyznačují se vysokou mrtvostí, takže pro vymalování místnosti stačí často jeden nátěr. Natřená plocha se neotírá, nesprašuje, dlouhodobě si zachovává původní vlastnosti a vzhled. Vlastnosti jako vysoká mrtvost, vyšší odolnost proti otěru a prodyšnost přispívají k dlouhé životnosti malby.


Dekorační vnitřní nátěry

Sem patří barvy, které jak už plyne z názvu, jsou jiné. Jiné vzhledově, vytvářejí strukturní povrch (přimícháním písku, dřevěných pilin, aj.), mramorový povrch (speciální technika pomocí nerezové špachtle), vzhled starobylé patiny (minerální hmota na bázi vápenných pojiv), vločkový vzhled (speciální nátěr skládající se z polyvinylacetátových tyčinek a vloček) a mnohé další, výrobci a potažmo mi řemeslníci se předháníme s vymýšlením nových materiálů a metod aplikací.


Speciální vnitřní nátěry

Sem se dají zařadit materiály vysoce paropropustné otěruvzdorné rychleschnoucí speciální disperzní barvy na omítky a sádrokartonové desky KNAUF, LAFARGE GIPS, RIGIPS a to hladké, nebo hrubozrnné štukového vzhlehu, speciální antibakteriální disperzní paropropustné barvy s likvidačním a preventivním protiplísňovím účinkem.

Možnost výběru ze vzorků pastelových barev - tónování přímo na místě u zákazníka. Pro náročnější zákazníky můžeme dodat i počítačem míchané barvy - cca 1200 odstínů.